0

Hledaná dívka Sofie byla nalezena ve Vídni na letišti

Vidělo: 1289 lidí

Policistům se podařilo vypátrat pětiletou Sofii, která byla v úterý v pražské Uhříněvsi unesena neznámými muži. Policejní mluvčí Tomáš Hulan dnes ráno ČTK oznámil, že dívka je zdravá a v pořádku. Další informace policie zveřejní později.

ČTK uvádí, že hledaná dívka Sofie Andrea Mikyšková byla nalezena na letišti ve Vídni, kde byla s matkou, po které se také pátralo, protože na ni byl vydán zatykač. 41letá matka má soudně zakázaný styk se svou dcerou, o dívku se stará babička.

„V tuto chvíli můžeme potvrdit, že dívenka byla vypátrána. Je v pořádku a zdravá. Podrobnosti k celé události přineseme v nejkratší možné době. Všem děkujeme za pomoc při pátrání," napsali policisté na Twitteru.

Dívka byla neznámými muži unesena v úterý před jednou hodinou odpolední, když ji v ulici Vlasty Průchové v Uhříněvsi vytrhli babičce z náruče a naložili do osobního auta značky Volvo.

Rodiče o dceru vedou ostrý spor. Dnešní Mladá fronta Dnes uvádí, že žena svého bývalého manžela obvinila ze zneužívání dívky. Ten naopak tvrdí, že jeho bývalá partnerka má poruchu osobnosti a může být nebezpečná.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.