0

V Německu zastavili konvoj s americkými houfnicemi

Vidělo: 1381 lidí

Silniční policie zastavila v Německu dopravní konvoj s americkými houfnicemi M109, který jel z Polska, kvůli četným porušením mu bylo zabráněno v další jízdě, sdělila policie federální země Sasko, píše agentura TIA.

Transportní společnost měla dopravit šest houfnic na stanovené místo na objednávku americké armády. Ale u města Bautzen byl konvoj zastaven policejními příslušníky.

Během prověrky vyšlo najevo, že společnost neměla řadu dokladů potřebných k dopravě a rovněž byly porušeny normy na dopravu podobných nákladů. Řidiči návěsů, na kterých se nacházely houfnice, nedodržovali navíc režim spánku a bdění.

Konvoj se momentálně nachází na speciálním parkovišti a bude moct pokračovat v jízdě po té, co budou dodrženy všechny požadavky vůči dané kategorii nákladů. Transportní společnost a řidiči mají zaplatiti pokutu, praví se v policejní zprávě.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.