0

Hřmí 3. světová válka. Co ji dokáže zabránit?

Vidělo: 1484 lidí

Excentrický, kontroverzní, jeden z nejlepších současných houslistů, Michail Kazinik prohlašuje, že vypuknutí třetí světové války může být zabráněno jedinou cestou.

Michail Kazinik si myslí, že zůstávají jen dvě varianty. Buď třetí světová válka, nebo nová renesance. Podle něj může pouze kultura zachránit lidstvo před sebezničením.

„Kultura je uctívání světla. Protože ‚kult‘ je uctívání a ‚Ra‘ je starodávný egyptský bůh Slunce," říká Michail Kazinik.

Hudebník vyzývá ruskou vládu, aby věnovala větší pozornost kultuře. Její financování ze zbytkového principu je nepřijatelné.

„Když jsem mluvil na Federálním shromáždění, řekl jsem, že kdybychom byli chytřejší a usadili kulturu na první místo, pak by si všechny země okamžitě uvědomily, že nejsme tím, za co nás povazují a že by nám záviděly, napodobovaly nás," říká houslista.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.