0

Nejprodávanější smartphony roku 2018

Vidělo: 1388 lidí

Chytré telefony iPhone společnosti Apple se staly od počátku roku 2018 nejprodávanějším zařízením ve světě. První čtyři řádky ratingu jsou obsazeny zařízeními společnosti Apple a top-5 uzavírá nový model Xiaomi Redmi 5A.

První místo na seznamu obsadil iPhone X. Letos si ho koupilo téměř 16 milionů uživatelů. Do seznamu se také dostaly iPhone 8m iPhone 8 Plus a iPhone 7.

Na pátém místě v pořadí populárních smartphonů se nachází Redmi 5A čínské společnosti Xiaomi. Od začátku roku bylo prodáno 5,5 milionu těchto zařízení. Většina kupujících si je pořídila kvůli krásnému designu a dobrému poměru ceny a kvality.

Smartphony korejské značky Samsung Galaxy S9 a S9 Plus se dostaly na šesté a sedmé místo v tomto hodnocení. Majiteli těchto zařízení se stalo 5,4 milionu lidí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.