0

Mobilní společnost poslala muslimské rodině dopis adresovaný „Mr ISIS Terroriste“

Vidělo: 1323 lidí

Mobilní společnost O2 odeslala britské rodině iráckého původu dopis, který byl adresovaný „Mr ISIS Terroriste“ a „Mr Getout Ofengland“ (Pán vypadněte z Anglie). Šokovaná rodina o tom v úterý informovala BBC.

Na první dopis rodina, která si přála zůstat v anonymitě, nereagovala a považovala ho za spam. Když jim ale přišel druhý dopis, tak už je to znepokojilo.

„Velmi nás zarmoutilo, že jsme dostali tyto dopisy, obzvláště kvůli tomu, že máme děti a nechceme, aby viděly tyto projevy nenávisti," uvedla rodina ve svém prohlášení. „O to politováníhodnější je ta skutečnost, že podobné projevy nenávisti se staly zcela normálními i v takovém jedinečně multikulturním městě jako je Londýn," uvedla rodina v prohlášení.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.