0

Muž drží v Paříži rukojmí, chce kontakt s íránskou ambasádou

Vidělo: 1419 lidí

V budově na adrese 45 rue des Petites Ecuries v 10. pařížském obvodu drží neznámý muž od 16.00 tři rukojmí. Tvrdí o sobě, že má pistoli a bombu. Požaduje kontakt s íránským velvyslanectvím, napsal server německého týdeníku Focus s odkazem na zprávu policie. Policie případ nepovažuje za terorismus.

Okolí místa je uzavřeno a na místo dorazila zásahová jednotka a záchranáři. List Le Figaro muže označuje za duševně narušeného. Podle jeho zdrojů muž nechce v blízkosti vidět policejní auta.

Pachatel se vydával za donáškovou službu, která přiváží jídlo. Když se ho pokusil jeden z místních prověřit, zranil ho a vtrhl do jedné z kanceláří v přízemí domu, uvedla televize BFMTV.

Zpravodajství Franceinfo s odkazem na policejní informace uvádí, že muž drží pouze dvě rukojmí.

Deník Le Parisien a rádio France Bleu mluví o třech rukojmích, má být mezi nimi jedna těhotná žena.

Policii měl muž sdělit, že mimo budovu má ozbrojeného společníka. Dva rukojmí jsou pode něj v pořádku, jeden je ve vážném stavu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.