0

V Německu našli u migranta velké množství velmi jedovaté látky

Vidělo: 1438 lidí

V bytě migranta, který žije v německém Kolíně nad Rýnem, objevili ricin, mimořádně toxický rostlinný jed. Píše o tom list Koelner Stadt-Anzeiger.

Devětadvacetiletý přistěhovalec z Tuniska byl zatčen 12. června. Policie přišla na domovní prohlídku, protože měla informaci o tom, že tento muž objednal a dostal velké množství otravných látek, které uchovával doma.

List píše, že policie nevylučuje zatím verzi příprav na teroristický čin. Případ se zatím vyšetřuje podle článku zákona „o vážném násilí ohrožujícím stát". Experti mají prozkoumat složení nalezené látky a přesně zjistit, jestli toto množství mohlo být nebezpečné.

Policie původně zadržela také manželku Tunisana, německou občanku, která přešla na islám. Byla ale prakticky hned propuštěna. Pár má čtyři nezletilé děti.

Podle údajů listu přišel podezřelý muž do Německa v listopadu 2016. Do současné doby nespáchal žádné zločiny a nebyl sledován policií.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.