0

Seniorka v Arizoně zastřelila syna, chtěl ji poslat do domova důchodců

Vidělo: 1356 lidí

Dvaadevadesátiletá žena na předměstí Phoenixu ve státě Arizona Spojených státech zastřelila v pondělí svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni, která se ale ubránila, napsala v noci na středu agentura Reuters.

Anna Blessingová bydlela se synem, který jí řekl, že je s ní obtížné žít, a proto ji pošle do pečovatelského domu. To žena nechtěla a rozhodla se tomu zabránit.

Několika výstřely zabila syna a poté zbraň obrátila proti jeho 57leté přítelkyni. Té se podařilo zbraně zmocnit, Blessingová však vytáhla druhou pistoli. I tu synova přítelkyně zneškodnila.

Blessingová po zadržení prohlásila, že chtěla následně spáchat sebevraždu, ale protože přišla o zbraně, nemohla se připravit o život. Soud, který stanovil kauci na 500 000 dolarů, ji následně poslal do vazby.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.