0

Seniorka v Arizoně zastřelila syna, chtěl ji poslat do domova důchodců

Vidělo: 1175 lidí

Dvaadevadesátiletá žena na předměstí Phoenixu ve státě Arizona Spojených státech zastřelila v pondělí svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni, která se ale ubránila, napsala v noci na středu agentura Reuters.

Anna Blessingová bydlela se synem, který jí řekl, že je s ní obtížné žít, a proto ji pošle do pečovatelského domu. To žena nechtěla a rozhodla se tomu zabránit.

Několika výstřely zabila syna a poté zbraň obrátila proti jeho 57leté přítelkyni. Té se podařilo zbraně zmocnit, Blessingová však vytáhla druhou pistoli. I tu synova přítelkyně zneškodnila.

Blessingová po zadržení prohlásila, že chtěla následně spáchat sebevraždu, ale protože přišla o zbraně, nemohla se připravit o život. Soud, který stanovil kauci na 500 000 dolarů, ji následně poslal do vazby.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.