0

Byly zveřejněny podrobnosti otravy lidí v Amesbury

Vidělo: 1443 lidí

Craig Pattenden, přítel obětí v britském Amesbury, sdělil Sputniku podrobnosti incidentu.

„Naposledy jsem viděl oběti otravy v pátek večer v autobuse, který jel ze Salisbury do Amesbury. Jsem jeden z posledních, kdo je před incidentem potkal. Vypadali dobře. Charley se zdál trochu podnapilý, ale byl pořád omámený, často bral heroin a kokain. Všechny symptomy otravy se projevily až v sobotu," řekl Pattenden.


Podle přítele obětí se jako první otrávila čtyřiačtyřicetiletá Sturgessová. „Měla konvulze, z úst jí tekla pěna. Charley se jí snažil pomoct, udělal jí srdečně plicní resuscitaci, ale nakonec se nakazil sám. Oběma tekla z úst pěna, zornice se zúžily tak, že je téměř nebylo vidět. Mluvili nesouvisle. Sdělil mi to můj přítel Sam, který je tento den viděl," dodal Pattenden.

Podle jeho názoru neměla tato otrava nic společného s drogami. Domnívá se, že zdrojem nákazy mohl být nedopalek cigarety, který žena zvedla ze země.

„Určitě je otrávili nervově paralytickou látkou. Myslím, že zdrojem nákazy bylo to, co Don zvedla na ulici, buď nedopalek cigarety, nebo nějaká nádoba," řekl přítel páru.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.