0

V časopise Paris Match se objevily šokující fotografie první dámy Francie v plavkách

Vidělo: 1370 lidí

Brigitte Macronová se nechala vyfotit s manželem, francouzským prezidentem, pro jeden z nejpopulárnějších časopisů. Na fotografii je pouze v plavkách.

Příběh lásky Brigitte a Emanuela překvapil celý svět. Macron se zamiloval do ženy starší o téměř 25 let a dokázal překonat předsudky a kritiku okolí. Muž je na svoji ženu pyšný a dokonce dovolil zveřejnit její fotku v plavkách před celým světem, píše Joinfo.ua.

Pětašedesátiletá Macronova choť v plavkách na obálce časopisu

Exkluzivní foto první dámy Francie v plážovém úboru se poštěstilo udělat francouzskému časopisu Paris Match. Brigitte a Emanuel jdou po pláži a drží se za ruce. Skromné plavky skrývají drobné příznaky stárnutí ženy. Avšak jinak vypadá výborně, je vidět, že se o svůj zevnějšek stará.

Francouzský prezident dokázal celému světu, že o opravdovou lásku je třeba bojovat. V dřívějším interview pro stejný časopis se Emanuel přiznal, že když mu bylo 17, rozhodl se s touto ženou stůj co stůj oženit. A udělal to.

Když se Brigitte a Emanuel seznámili, bylo mu 15. Žena učila francouzštinu a řídila divadelní kroužek. Tam začala jejich láska. Nyní je Emanuel Macron prezident Francie a drží za ruku svoji vyvolenou.Pro tohoto muže neznamenal nic věk a společenské stereotypy. Mnohem důležitější pro něho bylo vidět usměvavou tvář své milé. I když některá média mají za to, že tento dojemný příběh pomohl Emanuelovi k dosažení takových výšin na politické dráze. Prý někteří voliči byli velmi dojati jeho láskou a věrností. Jsou to ale jenom fámy.

Brigitte také pomáhá manželovi v jeho politické činnosti, dokonce i v psaní projevů na velké akce. Podle slov samotného Emanuela, bylo to jejich společné rozhodnutí.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.