0

Bývalý ministr zahraničí Německa: Trump chce v Německu změnit režim

Vidělo: 1164 lidí

Bývalý německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel obvinil prezidenta USA z touhy „změnit režim“ v Berlíně, píše Bild. Německý politik řekl, že Donaldu Trumpovi se nedá věřit a požaduje od něj odškodnění za útratu na uprchlíky, kteří se v Evropě objevili kvůli neúspěšným vojenským útokům USA.

Gabriel vyzval k tvrdší politice proti Trumpovi. „Už nemůžeme nadále žít v iluzi. Donald Trump rozumí pouze síle. Proto musíme ukázat, že jsme silní," vysvětlil. „Nedaří se nám spolupráce s Trumpem, ale nemůžeme se obejít i bez Spojených států. Proto potřebujeme dvojí strategii: jasnou, silnou a hlavně společnou reakci Evropy na Trumpa. Jakékoli pokusy o setkání s ním vedou jen k tomu, že učiní další krok. To musí skončit."

„Pokud bude požadovat navrácení miliard amerických dolarů, které byly utraceny USA za obranu, budeme muset požádat o miliardy, které utrácíme za uprchlíky, kteří se objevili po neúspěšných vojenskýchinvazích USA, například v Iráku," uzavřel Gabriel.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.