0

Američanka, která obvinila z obtěžování Kavanaugha, byla usvědčena ze lži

Vidělo: 1246 lidí

Američanka Julie Swetnicková, která obvinila ze sexuálního obtěžování Bretta Kavanaugha, kandidáta na soudce u Nejvyššího soudu USA, byla sama usvědčena ze lži a z porušení firemních pravidel. O události informoval místní deník The Oregonian.

Ženě hrozil asi před deseti lety soud kvůli výsledkům služební kontroly ve společnosti Webtrends. Celou věc se však podařilo ututlat a Swetnicková ze společnosti odešla. Webtrends žalobu odvolalo.

Podle deníku musela žena z technologické společnosti v Oregonu odejít kvůli nepatřičnému chování.

Média zjistila, že Swetnicková uváděla, že je studentkou Univerzity Johnse Hopkinse, což byla lež. Dále také záměrně lhala ohledně svého kariérního růstu. Své kolegy obvinila z nevhodného sexuálního chování vůči klientům společnosti. Přitom se však sama spolu se dvěma muži, kteří byli zaměstnanci této společnosti, chovala nevhodně.

Oregonská společnost Webtrends během firemní kontroly zjistila, že Swetnicková skutečně porušila firemní etiku a její obvinění proti kolegům nebyla potvrzena. The Oregonian upřesnil, že společnost zhruba za měsíc stáhla svou žalobu, protože Swetnicková ze společnosti odešla.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.