0

Čtyři Ukrajinci v Česku zahynuli při dopravní nehodě

Vidělo: 1378 lidí

Čtyři občané Ukrajiny zahynuli při dopravní nehodě v Česku, další zraněné občance je poskytována nezbytná lékařská pomoc, oznámila v úterý mluvčí ukrajinského ministerstva zahraničí Jekatěrina Zelenková.

V pondělí mikrobus s pěti obyvateli Zakarpatska havaroval u Třince, čtyři lidé zahynuli, jedna žena byla hospitalizována v těžkém stavu.

„Co se týče nehody a smrti čtyř Ukrajinců v Česku. Konzul navázal kontakt s příbuznými zahynulých a řeší otázky spojené s návratem těl do vlasti. Páté zraněné občance se poskytuje nezbytná pomoc," napsala Zelenková na svém Twitteru.

11. listopadu média informovala o dopravní nehodě u Třince. Podle informací portálu iDnes se mikrobus Mercedes srazil s nákladním vozem. Všichni zahynulí se nacházeli v mikrobusu.

Podle informací portálu Zakarpaťje online to byli zakarpatští gastarbeiteři, obyvatelé Vinogradovského a Chustského okresu.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.