0

Praze hoří hala. Hasiči vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu

Vidělo: 1291 lidí

Několik hasičských jednotek zasahuje v pražské Písnici, kde hoří plechová hala. Černý dým je vidět z velké části Prahy. O případných zraněných osobách zatím nejsou žádné informace.

Hasiči kolem poledne vyjeli do ulice Pramenná a ihned vyhlásili třetí stupeň požárního poplachu.

„Nejdříve na místo vyjely čtyři jednotky. Následně byly povolány další posilové jednotky, poplach byl vyhlášen i jednotkám dobrovolných hasičů," oznámil mluvčí hasičů Martin Kavka.

Nyní na místě zasahuje devět profesionálních a osm dobrovolných jednotek. Hasiči se snaží zabránit rozšíření požáru. Podle Kávky potrvá zásah ještě několik hodin. Předpokládá však, že hasiči budou na místě až do rána kvůli rozhrabování a likvidaci hořeniště.

V hale hoří oblečení a obuv, požár se zatím nedaří dostat pod kontrolu.​

Mluvčí policie Jan Daněk upozornil, že řidiči nemají vjíždět do ulic Vídeňská, Kunratická spojka a dalších přilehlých komunikací, tyto silnice jsou uzavřené.

Reportér Novinek tvrdí, že policisté musejí odhánět vietnamské obchodníky, kteří se snaží dostat se uvnitř a zachránit aspoň nějaké zboží.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.