0

V Pákistánu skončil soud s českou pašeračkou heroinu

Vidělo: 1276 lidí

V Pákistánu skončilo soudní líčení s Češkou Terezou H. Ta byla loni zadržena na letištiv Laháru, měla u sebe devět kilogramů heroinu, informuje portál iDnes s odkazem na agenturu AP.

Tereze H. hrozí až deset let vězení. Rozsudek by měl být vynesen do konce ledna.

České ministerstvo zahraničních věcí informace AP, podle portálu, nepotvrdilo.

„Zprávu o ukončení soudu nemůžu potvrdit. Máme informace, že proces bude pokračovat 11. ledna, ale tyto informace ověřujeme," cituje iDnes slova tiskového mluvčího ministerstva zahraničních věcí Michala Bucháčka.

Zástupce českého ministerstva dodal, že nemá informace o tom, jak dlouho bude ještě soud trvat. Při úterním soudním jednání Tereza H. zopakovala, že svoji vinu necítí.

Češka byla zadržena pákistánskými celníky před rokem. V jejím kufru našli devět kilogramů heroinu. Její cílovou destinací bylo Irsko. Spolu s Terezou H. byl v případu obviněn ještě jeden muž, který, podle informací portálu, není občanem České republiky.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.