0

Dva Britové pobodali Čecha. Je v nemocnici

Dva britští turisté zaútočili v neděli na ochranku jednoho baru ve Španělsku. Jeden zraněný muž pochází z Česka, druhý z Rumunska. Oba napadení jsou nyní v nemocnici, přitom jeden z mužů leží na jednotce intenzivní péče. O události informoval portál novinky.cz.

Portál uvádí, že k incidentu došlo o víkendu ve španělském středomořském středisku Benidorm. Vše proběhlo v baru Beachcomber na ulici Avenida Majorca ve čtvrti Little England. Ochranka baru musela zasáhnout, jelikož se dva Britové začali prát. Když však jeden ze rváčů skončil na zemi, vytáhl nůž. Jeden z vyhazovačů chtěl útočníka odzbrojit, ale v tu chvíli jej bodl druhý muž, který také vytáhl nůž. Následně bodl i dalšího muže z ochranky a utekl.

„Jeden byl pokrytý krví a druhý mával nožem a utíkal po ulici, kde ho pronásledovali," cituje portál slova svědka.

Podle informací se zaměstnancům okolních barů nakonec podařilo útočníka zastavit. Snažili se jej zadržet do té doby, dokud nepřijela policie. Po příjezdu jim policie zabavila dva zavírací nože (motýlek a mačeta).

„Dva muži byli zadrženi včera v noci kvůli pobodání v Benidormu kolem 10:30. Jde o Brity ve věku 20 a 21 let," řekl mluvčí tamní policie.

Jeden ze zadržených útočníků má být stíhán pro pokus o vraždu.

„Jeden z Britů byl zadržen na základě podezření z pokusu o vraždu a kvůli zranění, druhý kvůli výhrůžkám," dodal.

Oba zranění členové ochranky museli být hospitalizováni v nemocnici ve Villajoyose. Jeden z nich utrpěl poranění břicha a nyní je umístěn na jednotce intenzivní péče. Druhý vyhazovač má pobodaný hrudník, ale jeho stav je stabilizovaný.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.