0

Děsivá nehoda autobusu plného dětí na Jihlavsku. Pro jedno z nich musel letět vrtulník

Vidělo: 1272 lidí

Portál tn.nova.cz informoval o tom, že v pondělí odpoledne boural autobus se čtrnácti dětmi. Podle informací všechny děti skončily v nemocnici, přičemž pro jedno z nich musel letět vrtulník.

Portál píše, že dopravní nehoda se stala obci Věžnička na Jihlavsku před půl třetí odpoledne. Všichni cestující přitom utrpěli zranění a museli být převezeni do nejbližších nemocnic.

Informaci o tom, že pro jedno z dětí musel letět vrtulník, potvrdila i mluvčí policie Jana Kroutilová. Zbytek cestujících, tedy jeden dospělý a třináct dětí, utrpěli lehká zranění a jedno dítě pak středně těžká zranění.

 „Lékař z letecké záchranné služby koordinoval veškeré činnosti. Jinak byly na místě posádky bez lékaře, bylo jich celkem šest,“ řekla Seznam zprávám ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová.

Na místě nehody zasahovali jednotky zdravotníků, policistů i hasičů. Okolnosti nehody a bližší informace, proč k ní došlo, zatím nejsou známé. U řidiče autobusu byla provedena dechová zkouška, která byla negativní.  

Podle informací je místo nehody mezi Věžničkou a Polnou kyvadlově průjezdné.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.