0

Pražští policisté zadrželi sexuálního devianta. Osahával mladé dívky a ukájel se

Vidělo: 1369 lidí

Muže, který po dobu několika měsíců v Praze obtěžoval a osahával mladé dívky a přitom se ukájel, zadržela policie. Soud ho následně poslal do vazby. Útočil v území Prahy 6.

„Obviněný opakovaně v denních i nočních hodinách sledoval mladé dívky na Praze 6. Posléze jim zastoupil cestu a snažil se je zatáhnout někam do ústraní, aby ho nikdo neviděl,“ prohlásila mluvčí policie Eva Kropáčová.

Ta dále informovala, že muž dívky osahával a během toho masturboval. V jednom případě mělo dojít k pokusu o znásilnění. Dívce se ale podařilo utéct.

„Policisté se domnívají, že poškozených je s největší pravděpodobností mnohem více. Z tohoto důvodu kriminalisté prosí další dívky a ženy, které mají s tímto mužem obdobnou zkušenost, aby věc oznámil na linku 158,“ dodala mluvčí policie.

Muž již podle policie čelí obvinění z trestného činu znásilnění a výtržnictví. Pachateli za to hrozí odnětí svobody až na dobu pěti let. Nyní se nachází ve vazbě.


скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.