0

V Přerově bylo nalezeno mrtvé dítě, které bylo podle policie zavražděno

Vidělo: 1417 lidí

V Přerově v Olomouckém kraji bylo v jednom z bytů nalezeno mrtvé dítě. Kriminalisté soudí, že bylo zavražděno. Policisté zatím nikoho neobvinili a zároveň byla nařízena soudní pitva.

Ve středu ráno bylo v jednom z přerovských bytů na Olomoucku nalezeno mrtvé tříleté dítě, kriminalisté uvádí, že bylo zavražděno. Vyšetřovatelé na případu intenzivně pracují a prozatím nikoho neobvinili. Pachateli v tomto případě hrozí 15 až 20 let, může dostat i výjimečný trest. ČTK o události informovala krajská policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Okolnosti této tragické události by měla odhalit nařízená soudní pitva.

Případem se policisté a kriminalisté zabyvají od středečního odpoledne, mluvčí uvedla, že na základě zjištěných poznatků a stop je zřejmé, že se na smrti dítěte podílela další osoba.

„Z dosud zjištěných poznatků a stop zajištěných na místě činu je zřejmé, že na smrti tříletého dítěte měla podíl jiná osoba. Kriminalisté Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vražda," uvedla Dolejšová.

Tragédie v Olomouci

Na Olomoucku jde už o druhý podobný případ, pokusem o vraždu dítěte se v nedávné době zabývali i kriminalisté v Olomouci. V červenci byl kriminalisty obviněn 23letý muž z pokusu o vraždu ročního dítěte v Olomouci. Batole nakonec i přes vážné poranění hlavy díky lékařům přežilo. K tomuto incidentu došlo už loni v listopadu, ale policisté několik měsíců hledali důkazy. Pachateli hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest, soud ho poslal do vazby.

Od minulého týdne vraždu dítěte vyšetřují i kriminalisté na Benešovsku, kde došlo k vraždě šestiletého chlapce. Z činu měla být obviněna matka dítěte.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.