0

Se zbraní v ruce zaútočil pachatel v ostravské nemocnici.

Muž, který v úterý ráno střílel v čekárně ostravské fakultní nemocnice a zabil šest lidí, měl údajně pocit, že je těžce nemocný a nikdo ho nechce léčit. Serveru iRozhlas to řekl jeho nadřízený. Dvaačtyřicetiletý Ctirad V. pracoval jako stavební technik.

oslední týdny byl na nemocenské. „Vzal si do hlavy, že je těžce nemocný a že ho nikdo nechce léčit. Docházel všude. Poslední měsíc nechodil do práce, měl volno, před 14 dny přišel s tím, že je na nemocenské. Víc o tom nechci mluvit,“ řekl ředitel společnosti Aleš Zygula.

Muž je mrtvý, před zásahem policistů se střelil ho hlavy. V sedm hodin ráno střílel v čekárně traumatologie ostravské fakultní nemocnice. Lidem mířil na hlavu a krk. Pět jich zemřelo na místě, jeden při operaci. Muž střílel krátkou zbraní z blízkosti a po činu uprchl.

Policisté po něm pátrali. Našli jej nedaleko od Hlučína zhruba tři hodiny po střelbě. Muž se před nimi zastřelil.скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.