0

Děsivá nehoda na Plzeňsku: Osm vážně zraněných, včetně dětí

V neděli 5. ledna odpoledně došlo na Plzeňsku k nehodě několika aut. Uvádí se, že se čelně srazila dvě osobní auta a třetí narazilo do nich. Při nehodě bylo zraněno celkem osm lidí, mezi nimiž byly i děti.

Uvádí se, že k nehodě došlo kolem páté hodiny odpoledne a celkem osm lidí při ní utrpělo zranění. Incident se odehrál u Tlučné na Plzeňsku.

Údajně došlo k čelnímu střetu dvou osobních aut. Jeden řidič s vozem Škoda Octavia jel ve směru od obce Vejprnice na Tlučnou. Měl však přejet do protisměru, kde se srazil s protijedoucím vozem audi. Zatím nebylo zjištěno, proč do protisměru řidič vjel.


„Za tímto vozidlem jelo ještě jedno vozidlo tovární značky Opel Astra, které řídila žena a které bylo vlivem dopravní nehody rovněž poškozeno,“ uvedla mluvčí Policie ČR Ivana Jelínková.

Zranění jsou vážná až velmi vážná

Pokud jde o zraněné osoby, podle informací je většina jejich zranění vážná až velmi vážná. Vrtulníky musely do nemocnic transportovat i dvě děti. Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému. Záchranná služba na místě ošetřila a následně transportovala do nemocnic osm těžce zraněných lidí.

„Dopravní nehodu šetříme jako hromadné postižení osob. Letecká záchranná služba z místa transportovala dvě děti v mladším školním věku s těžkými zraněními, ale při vědomí, a muže okolo 30 let s velmi vážnými zraněními v bezvědomí na umělé plicní ventilaci do Fakultní nemocnice Lochotín (FNL),“ prohlásila mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Sanitka do nemocnice převezla i ženu ve věku kolem 30 let s mnohočetnými zraněními a muže okolo 30 let s velmi těžkými zraněními. „Dále ženu okolo 40 let s traumatickým zraněním horní končetiny, také do Fakultní nemocnice Lochotín. Poslední transportovaní byli muž ve věku okolo 30 let a žena okolo 60 let se středně těžkým zraněními,“ dodala k věci Svobodová.

Pokud jde o dopravu na místě nehody, silnice číslo 203 byla okamžitě uzavřena. Objízdná trasa vede na obec Vochov, přes Kozolupy, Myslinka a zpět přes Nýřany.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.