0

Při nehodě na Vyškovsku se zranilo pět lidí, zasahoval i vrtulník

Vidělo: 1535 lidí

Při nehodě dvou osobních aut na Vyškovsku se v sobotu zranilo pět lidí. Auta se srazila na křižovatce silnice I/50 s odbočkou do Křižanovic. Policisté komunikaci kvůli odklízení následků havárie uzavřeli.

Příčina střetu se zatím vyšetřuje, svou roli pravděpodobně sehrálo nepříznivé počasí. O nehodě informovaly mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková a policie Andrea Cejnková.

Těžce zraněnou ženu musel vrtulník přepravit s poraněním hlavy, hrudníku a pánve do fakultní nemocnice v Bohunicích. Ostatní skončili s lehkými poraněními v nemocnicích v Brně a ve Vyškově.

V jednom osobním autě cestovali čtyři lidé včetně batolete, které je v brněnské dětské nemocnici na pozorování. Ve druhém autě jel starší muž.

Řidiči musí využít alternativní trasy, objížďka stanovena není. Policie vzhledem k nepříznivému počasí - na většině území kraje prší a je mlha - apeluje na řidiče, aby jezdili opatrně a ohleduplně.

Uzavírka komunikace by měla skončit kolem 20. hodiny.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.