0

Skupiny migrantů roky znásilňovaly dívky v Británii, policie mlčela

Zločinecké skupiny migrantů, které roky znásilňovaly nezletilé dívky v Británii, záměrně vyhledávaly sikhské dívky. Uvádí se to ve zprávě Asociace pro pomoc a ospravedlnění Sikhů. O události informovaly noviny The Daily Mail.

Bylo uvedeno, že zločince tvořili převážně migranti z Pákistánu. Ve zprávě se také píše, že policie žaloby úmyslně ignorovala, a to často z důvodů politické korektnosti.

Podle asociace lákali Pákistánci dívky na drahé oblečení a auta a poté je „poskytovali" svým rodinným příslušníkům. Navzdory tomu, že o podobných zločinech vůči bílým Britkám se vědělo již od roku 2012, zločiny proti ženám sikhského původu byly po dlouhá léta zamlčovány.

Podle představitelů společenství britských Sikhů celá věc začala už v 60. letech. „Byly nalezeny důkazy o tom, že v průběhu padesáti let si členové zločineckých skupin, zejména pak Pákistánci, vybírali za své oběti sikhské dívky," uvádí se v dokumentu. „Vzhledem k tomu, že právní orgány nepodnikly žádné opatření, fungovala tato zločinecká schémata i nadále."

V roce 2013 se dostala k soudu kauza šesti mužů, kteří obtěžovali mladou sikhskou dívku v Leicesteru.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.