0

Na Výstavišti unikal plyn: Jedenáct hokejistů skončilo v nemocnici

Vidělo: 1308 lidí

Na zimním stadionu na holešovském Výstavišti unikal plyn. Na stadionu měli tou dobou trénink amatérští hokejisté. Záchranáři na místo vyslali čtyři posádky, inspektora i speciální vůz Atego a kvůli velkému počtu ošetřovaných osob také aktivovali traumatologický plán.

„Z Výstaviště bylo odvezeno celkem deset pacientů do zdravotnických zařízení," sdělila mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Hráč amatérské pražské ligy popsal situaci.

„Už při zápase se nám dělalo zle, po konci se to nelepšilo, některým bylo tak blbě, že jsme radši zavolali sanitku a policii."

Oxid uhelnatý je bezbarvý a bez zápachu. Je velmi jedovatý, vzniká při nedokonalém spalováním dřeva, plynu, benzínu, uhlí či dalších látek. Otrava nastává po vdechnutí většího množství této látky. Prvními příznaky jsou obvykle bolesti hlavy, nevolnost, závrať, malátnost a zmatenost.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.