0

U tureckého pobřeží se potopila loď. Na místě jsou oběti

Vidělo: 1281 lidí

Nákladní loď, na jejíž palubě se nacházelo několik Rusů, Ukrajinců a Ázerbájdžánců, se potopila v Černém moři u pobřeží Turecka, informovaly místní úřady.

„Na místo události přiletěly záchranné vrtulníky. V současné době bylo zachráněno sedm členů posádky, byla nalezena těla dvou zemřelých," stojí ve zprávě.

Podle informací administrativy provincie Samsun dostali záchranáři signál o nouzi od lodi Volga-Balt plovoucí pod panamskou vlajkou v 08:10 místního času. Loď se nacházela 80 kilometrů od Samsunu, na její palubě bylo 13 členů posádky.

Zmiňuje se, že posádku tvořilo devět Ukrajinců, dva Ázerbájdžánci a dva Rusové.

Aktualizováno

Podle posledních informací na palubě bylo 11 Ukrajinců a dva Ázerbájdžánci.

Turecká agentura Anadolu informuje, že šest lidí zahynulo, sedm se podařilo zachránit. Velvyslanec Ukrajiny v Turecku informoval, že zahynuli čtyři Ukrajinci. Oficiální představitelka ministerstva zahraničí Ázerbájdžánu Leila Abdullaeva sdělila, že jeden Ázerbájdžánec zahynul, druhého zatím hledají.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.