0

Tragédie ve slovenské armádě.

Vidělo: 1154 lidí

V areálu slovenských ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika v pondělí došlo k tragédii. Večer ze čtvrtého patra vypadl 23letý Jakub L. Informovalo o tom slovenské ministerstvo obrany.

Ministerstvo uvádí, že se celé neštěstí odehrálo okolo desáté hodiny večer. Z balkónu na čtvrtém patře vypadl 23letý poručík Jakub L., následkům zranění bohužel na místě podlehl.

„Vedení Ministerstva obrany SR a Akademie ozbrojených sil generála Štefánika touto cestou vyjadřuje rodině a blízkým upřímnou soustrast,“ uvedla mluvčí ministerstva Danka Capáková. Navíc dodala, že do ukončení vyšetřování policie nebude poskytovat bližší informace.

Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika sídlí v Liptovském Mikuláši. Založená byla před čtyřmi lety a za toto období vychovala a připravila tisíce mladých vojáků – budoucích důstojníků.  

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.