0

Letadlo bombardovalo obyvatele indické vesnice lidskými výkaly

Vidělo: 1435 lidí

Obyvatelé vesnice v blízkosti indického města Gurugram považovali neobvyklý hluk na poli za pád meteoritu. Přivolaná policie zjistila, že to byly lidské výkaly, píše The Indian Express.

Policisté spatřili na místě činu předmět o hmotnosti asi 10 kilogramů, uvádí portál. Někteří vesničané ho považovali za led. Jde o to, že při pádu výkalů z velké výšky, často ve vzduchu zamrznou. Všechno se vysvětlilo, když spadlý předmět roztál.

K incidentu došlo 10 dní po rozeslání všem leteckým společnostem nařízení, jež zakazovalo vyhazovat ve vzduchu lidské exkrementy. Zákaz z roku 2016 bylo třeba připomenout kvůli tomu, že krátce předtím zjistil jeden vesnický obyvatel, že jeho dům je postříkaný výkaly. Pokuta za vyhazování ve vzduchu obsahu toalet činí 50 tisíc rupií.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.