0

Školák podvedl svoji dívku s učitelkou, kterou pak žaloval u soudu

Vidělo: 1436 lidí

V americkém státě Pensylvánie podvedl student střední školy svoji dívku s učitelkou a pak ji žaloval u policie. Píše o tom místní zdroj Reading Eagle.

Za sex se studentem hrozí Melisse Ann Bonkoski 9 až 36 měsíců vězení. Bude rovněž povinna hlásit se na policejním okrsku v místě pobytu po dobu 25 let. Během vyšetřování byla obžalovaná propuštěna na kauci, z práce ji propustili hned po vznesení žaloby loni v létě.

Student, jehož jméno nebylo zveřejněno, sdělil policistům, že jeho vztah s učitelkou začal tím, že s ním a jeho matkou mluvila po telefonu o školních záležitostech. V březnu 2016 začala žena posílat studentovi sms se sexuálními narážkami z jednorázového telefonu. Netušila, že se korespondence z tohoto přístroje dá sledovat.

Bonkoski pak navrhla chlapci, že ho bude vozit domů svým autem, a jednou ho políbila. V prosinci 2016 ho u sebe doma svedla. Chlapcův advokát řekl, že jeho klient nechtěl mít intimní vztah se svoji učitelkou, ale bál se, že ho přestane vozit domů.

Student se rozhodl, že řekne pravdu strážcům pořádku poté, co pocítil vinu vůči své dívce, která našla v jeho telefonu zprávy od učitelky, píše The New York Post.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.