0

V Argentině svedli na myši ztrátu půl tuny marihuany

Vidělo: 1385 lidí

V argentinském městě Pilar zmizelo z policejního skladu 540 kg marihuany. Místní pracovníci bezpečnostních orgánů v soudní síni prohlásili, že drogu snědly myši, uvádí BBC News.

Ztrátu objevil nový náčelník místní policie Emilio Portero. Nakonec se ukázalo, že se ztratilo více než půl tuny drogy. Přitom ve skladu bylo po dobu posledních dvou let uloženo šest tun marihuany.

Odborníci z Buenos Aires došli k závěru, že myši nemohly považovat konopí za potravu a nejspíše by uhynuly po jeho pozření. Kolem skladu však mrtví hlodavci nalezeni nebyli.

Soud musí zjistit, jestli se droga ztratila následkem policejní nedbalosti nebo byla úmyslně ukradena. Osm strážců pořádku už bylo propuštěno z policie a okamžitě vzato do vazby s cílem soudního vyšetřování. Dne 4. května stanou před soudem.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.