0

Apple slíbila výměnu iPhone 6 Plus za zdokonalený model

Vidělo: 1396 lidí

Společnost Apple zahájila v USA bezplatnou výměnu iPhone 6 Plus za smartfony jiného modelu, iPhone 6s Plus, píše MacRumors s odkazem na zprávu rozeslanou autorizovaným servisním střediskům.

Tato výměna se koná, obrátí-li se zákazník na servisní středisko s nějakým problémem, včetně výměny baterie, do března 2018.

Podle MacRumors zastavila společnost výrobu iPhone 6 Plus a náhradních součástek pro ně. Novináři učinili předpoklad, že rozhodnutí Apple o výměně smartfonů může souviset s tím, že se uživatelé stále častěji obracejí se žádostí o výměnu akumulátorů, které servisní střediska již nemají.

Předtím Apple veřejně přiznala, že záměrně zpomaluje činnost iPhone 6, 6S a SE, a ujistila, že se tím snaží prodloužit termín jejich použití s opotřebeným akumulátorem.

Uživatelé z celého světa reagovali na tuto informaci žalobami u soudu, po čemž přijala korporace rozhodnutí o snížení ceny výměny baterií pro staré modely iPhone.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.