0

Spoluzakladatel Apple vypověděl, proč prodal všechny bitcoiny

Vidělo: 1372 lidí

Jeden ze zakladatelů společnosti Apple Steve Wozniak prodal všechny své bitcoiny. To prohlásil na byznysovém fóru ve Stockholmu, informuje Business Insider.

Wozniak získal kryptoměnu v létě minulého roku, když její hodnota byla okolo 700 dolarů, „pro experiment". Neupřesnil, jaké množství bitcionů si koupil.

Později začala jejich hodnota prudce růst. Když dosáhla hodnoty téměř 20 tisíc dolarů, Wozniak se rozhodl všechny bitciony prodat. „Já nechci být jedním z těch, kdo to neustále sleduje a má starosti ohledně ceny," vysvětlil své motivy.

„Pro mě je absence důvodů pro znepokojení důležitou částí šťastného života, proto jsem všechny prodal a zbavil se jich," dodal Wozniak.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.