0

Svatební šaty Catherine Middletonové se vydaly mezi lidi

Vidělo: 1318 lidí

Do obchodů výrobce masového tržního zboží H&M přišla rozpočtová kopie svatebních šatů Catherine Middletonové. Uvádí to The Sun.

Bílé šaty se zúženým pasem, dlouhou sukní a krajkovými rukávy se budou prodávat v rámci nové svatební kolekce značky H&M za cenu 200 dolarů. Linka obsahovala i další oblečení v hodnotě od 60 dolarů a také obuv, kosmetiku a doplňky pro nevěsty.

V roce 2011se vévodkyně z Cambridge Catherine Middletonové provdala za prince Williama v šatech vytvořených Sarah Burtonovou, kreativní ředitelkou značky Alexander McQueen.

Před časem se uvádělo, že nevěsta prince Harryho Meghan Markleová se nechystá utrácet za svatební šaty více než utratila Catherine Middletonová.

„Meghan se nebude snažit překonat budoucí královnu a začínat svůj život v rodině kritikou na svou adresu a pomluvami spojenými s tím, že za své svatební šaty utratila dejme tomu 400 tisíc liber," řekla novinářka Katie Nicollová.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.