0

Analytici uvedli hlavní příčinu poruchy chytrého telefonu

Analytici společnosti SquareTrade uvedli nejčastější příčinu poruchy chytrých telefonů amerických uživatelů. Výsledky jejich průzkumu byly zveřejněny na jejich webu.

Své telefony podle průzkumu rozbilo 66 % majitelů. V 29 % byl rozbit display, během jednoho roku bylo takto rozbito přes 50 milionů chytrých telefonů, jejichž oprava přišla celkem na 3,4 miliardy dolarů.

Majitelé přicházejí do opravny také s poškrábanými displeji (27 %), porouchanou baterií (22 %), poškozeným povrchem a dysfunkcí senzorů (16 %).

Experti sdělili, že nejčastěji poškození vznikají kvůli neohrabanosti uživatelů. Ve většině případů (74 %) se telefon rozbil po pádu na zem. Do vody upustilo své telefony 39 % majitelů, do záchodové mísy 26 %.

Majitelé telefonů často ani nevědí, kolik může stát oprava, a používají rozbité přístroje, nebo si kupují nové, do servisů míří jen minimum uživatelů.

скачать dle 12.1
Našli jste chybu?

Popište nám prosím chybu, na kterou jste narazili. Klikněte myší CTRL+ENTER.
V okně, které se objeví popište problém a pošlete Administrace.

Komentáře:0

O projektu

Gloobal.Cz je novou média značkou.Gloobal.Cz má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa se skutečně rozmanitou škálou názorů, Gloobal.Cz mluví o tom, o čem jiní mlčí. Použití jakýchkoli materiálů přidaných k webu povoleno za předpokladu, že odkaz na internetové stránky.